Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Мобільний тренажер Біофітбек «Callibri Biofeedback»

Артикул Calliri Biofeedback
Под заказ
26 100 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Поширити у соцмережах

Мобільний тренажер «Callibri Biofeedback»* призначений для тренування м'язів методом біологічного зворотного зв'язку (БОС) у межах домашнього фітнесу, а також для поліпшення стану ослаблених м'язів у дітей із ДЦП, відновлення після інсульту, травм, операцій у домашніх умовах.

Опис

Тренажер «Callibri Biofeedback» — ефективне рішення для підтримки прогресу користувача та продовження занять удома в періоди паузи між стаціонарними курсами реабілітації. Тренажер призначений для тренування ослаблених і розслаблення спастичних м'язів, уражених унаслідок ДЦП, інсульту, інфаркту мозку та хірургічних втручань.

Крім того, система може використовуватися для збільшення фізичної сили та функціональних можливостей м'язів у користувачів у межах домашнього фітнесу.

Система складається з мініатюрного бездротового датчика «Callibri» та мобільного застосунка «Callibri Biofeedback», доступного для завантаження в Google Play (Android) и App Store (iOS).

Для кого підходять БОС-тренування?

Бездротова система «Callibri Biofeedback» необхідна користувачам для відновлення рухової дисфункції (в процесі реабілітаційних заходів) і розвитку функціональних можливостей м'язів (в межах домашнього фітнесу). Двигунна дисфункція може виникнути внаслідок перенесеного інсульту, у разі рятувальної зошиті, рятувальної диплегії та геміплегічної форми ДЦП.

Керування тонусом м'язів із використанням технології біологічного зворотного зв'язку (БОС) широко й ефективно використовується в програмах відновлення й реабілітації. Це зумовлено тим, що активність рухової системи в найбільшому ступені контролюється вольовими процесами, що усвідомлюються.

Система «Callibri Biofeedback» застосовується в домашніх умовах:

 • для відновлення рухових функцій уражених або атрофованих м'язів;
 • для корекції плоскостопості;
 • особами, які перенесли інсульт;
 • дітьми, які страждають на дитячий церебральний параліч (ДЦП);
 • дітьми та дорослими з порушенням постави;
 • в межах домашнього фітнесу (для тренування великого грудного м'яза, м'язів живота та литкових м'язів).

Істотною перевагою є можливість реєстрації навіть мінімальних м'язових скорочень, невидимих оком (у разі важких паралічів).

ВАЖНО! Сеанси тренінгів можуть проводитися користувачами самостійно (без участі фахівця). Прилад не має негативного впливу на організм.

Принцип роботи

Принцип роботи системи «Callibri Biofeedback» полягає в проведенні тренувальних сесій із застосуванням високоефективного методу біологічного зворотного зв'язку (БОС) за показниками ЕМГ (електроміограма, електрична активність м'язів).

Біологічний зворотний зв'язок або БОС-ЕМГ-тренінг — це немедикаментозний сучасний метод відновлення уражених м'язів (розвитяння функціональних можливостей м'язів), що ґрунтується на безперервному моніторингу в режимі реального часу показників ЕМГ (м'язової активності) і свідомому керуванню ними за допомогою мультимедійних та ігрових сценаріїв.

Зазвичай, у процесі БОС-тренінгу користувач чергує періоди напруги та розслаблення потрібних (цільових) м'язів за заданими вимогами в програмі. Як зворотний зв'язок виступає ігровий сюжет на екрані смартфона, який керується поточним станом цільового м'яза (її напругою або розслабленням).

Отже, користувач наочно розуміє, як працюють його м'язи та який поточний рівень їх функціональних можливостей. Водночас ігрова форма зворотного зв'язку створює високий рівень мотивації й зацікавленості.

Іншими словами, метод БОС представляє для людини свого роду «фізіологічне дзеркало», у якому відбиваються внутрішні процеси.

Так, наприклад, у грі «Пджілка», користувач, напружуючи цільовий м'яз, забезпечує рух бджілки вгору, а, розслабляючи м'язу, — рух бджілки вниз (відповідно до встановлених у програмі параметрів тренування). У разі правильного виконання вправи з боку користувача бджілка набирає окуляри, збираючи нектар. У разі несвоєчасного і/або недостатнього напруження або розслаблення цільового м'яза користувач втрачає окуляри внаслідок зіткнення бджілки з мильними бульбашками.

Призначення методу БОС за ЕМГ — не тільки відновити втрачені м'язові функції, а й сформувати нові нейронні зв'язки типу «моззок-миша»!

Рекомендації щодо використання
 1. Перед початком тренування необхідно ввімкнути пристрій «Callibri» і запустити застосунок «Callibri Biofeedback», попередньо встановивши його на мобільний телефон. Пристрій вмикається легким натисканням на кнопку живлення, розташовану у верхній центральній частині датчика. Кнопка утримується доти, поки індикатор зліва не загориться зеленим кольором.
 2. Зареєструватися (авторизуватися, якщо вже є акаунт) у мобільному застосунку та вибрати тип тренування й методику зі списку. Опис методики дає користувачеві повну інформацію про суті майбутнього тренування, місце накладення електродів, рекомендованої тривалості тренування та необхідних дій для досягнення результату. Крім того, методика містить список доступних ігор і їхній опис.
 3. Після вибору методики необхідно вибрати гру зі списку. Якщо гра не встановлена на мобільному пристрої, буде запропонована її завантаження. Після натискання кнопки «Старт» відбувається перехід до пошуку та настроювання датчика.
 4. Виконується пошук і вибір пристрою для роботи. Після цього з'являється вікно з рекомендаціями щодо накладання електродів на цільовий м'яз. Необхідно встановити датчик «Callibri» згідно з інструкцією та натиснути кнопку «Старт».
 5. На цьому етапі необхідно провести калібрування строго відповідно до інструкції. Необхідно строго дотримуватися методичних вказівок щодо проведення калібрування для отримання релевантного зворотного зв'язку.
 6. Після успішної підготовки до роботи користувач тренажера починає виконувати вправи для тренування цільових м'язів, дотримуючись рекомендацій програми.
 7. За результатом виконання кожного тренування автоматично формується звіт, що демонструє ефективність виконання тренування користувачем.

Рекомендації щодо проведення тренінгів:

 • кількість сеансів: не менш ніж 15 сеансів;
 • тривалість одного сеансу: 20-25 хвилин;
 • періодичність проведення сеансів: через день;

Кожен користувач тренажера має індивідуальні функціональні особливості та різний рівень поточних здібностей, тому рекомендації складені з урахуванням середньої статистики, а тривалість, періодичність і кількість сеансів залежать від його індивідуальних особливостей.

Можливості системи та програмного забезпечення

Основні функції програмного забезпечення:

 • глазурна візуалізація категорій методик (розділ методик на групи: тренування ослаблених м'язів у разі інсульту та ДЦП, домашній фітнес);
 • наявність попередньо встановлених тренінгів, розроблених практикувальними фахівцями та призначених для різних цілей реабілітації та збільшення функціональних можливостей м'язів;
 • аналіз якості накладення електродів до запуску гри;
 • наявність вбудованих у програму інструкцій, що містять інформацію (у форматі відео) про підготовку пристрою до роботи та коректне місце накладення електродів (залежно від обраної методики);
 • адаптація до конкретного користувача з урахуванням індивідуальних особливостей (наявність у застосунку експертної адаптивної системи визначення можливостей користувача перед початком тренінгу);
 • наявність різноманітних ігрових сюжетів, що захоплюються користувача та дають змогу зробити процес тренувань більш наочним і втягувальним;
 • запуск гри з певними параметрами: можливість автоматичного завершення гри після закінчення часу, встановленого користувачем у параметрах тренування;
 • показ інформації про профіль користувача;
 • автоматичне формування звіту, що демонструє ефективність виконання тренування користувачем;
 • можливість аналізу статистики та історії тренувань користувача, особистих рекордів і досягнень з ігор, досягнутих рівнів у методиках;
 • можливість авторизації користувачів у застосунку з використанням вже наявних облікових записів (наприклад, Apple ID, Google-аккаунт та ін.);
 • показ довідкової інформації та підказок в іграх.

 

*Система «Callibri Biofeedback» не є медичною системою та підходить виключно для домашнього використання.

Технічні характеристики

Тип реєстрації біопотенціалів

біполярний

Бездротовий інтерфейс зв'язку Bluetooth LE
Реєстровані сигнали ЕМГ
Діапазон вимірюваних напруг (розмах) від 0 до 2,4 В
Час заряджання акумулятора не більш ніж 4 год
Час безперервної роботи не менш ніж 6 годин
Дальність роботи каналу бездротового зв'язку до 5 м

Комплектація

Модуль реєстрації (бездротовий датчик Callibri) 1 шт.
Зарядний пристрій із перехідником на micro USB 1 шт.
Комплект одноразових електродів (50 шт.) 1 уп.
Експлуатаційна документація 1 комплект.
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно. (виключно Лінійка по-Коваленко, інші товари треба узгодити наявність)

Кур'єром по Києву — 150 грн.

Більше інформації про доставку

 • Передоплата 100%
 • Готівкою при отриманні
 • Кредитною карткою
 • Оплата на р/р

Гарантія від виробника 12 місяців.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.