Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Електроенцефалограф "Сімплекс ЕЕГ-25" ( 25 ЕЕГ-каналів + 6 додаткових диференційних каналів)

Артикул 1816920869
Под заказ
357 000.00 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
Бренд БЭТ
Поширити у соцмережах

Система нейрофізіологічна «Сімплекс ЕЕГ-25», 25-канальний комп'ютерний електроенцефалограф

 • 25 ЕЕГ-каналів (в якості референтного електрода може використовуватися виділений Ref (25 ЕЕГ-каналів), вушні електроди А1, А2 (23 ЕЕГ-каналів) або центральний електрод Сz (24 ЕЕГ-каналів)
 • виділений канал для ЕКГ
 • виділений канал для ЕОГ
 • 6 додаткових диференційних каналів
 • синхронний тривалий відеозапис обстеження за допомогою ІР-камер
 • можливість підключення спеціальних електродних систем для тривалої реєстрації ЕЕГ
 • можливість підключення зовнішнього блоку SрО2
 • безперервний вимір імпедансу в режимі реєстрації
 • широкі можливості розширення: тривалий ЕЕГ-відеомоніторинг, ПСГ (полісомнографія), ВП (викликані потенціали), БЗЗ (біологічно зворотній зв’язок), МЦФ (моніторинг церебральної функції / амплітудно-інтегрований електроенцефалограф для діагностики ураження структур головного мозку при гіпоксії плода (аЕЕГ))

Кнопка на корпусі приладу дозволяє перемикати режим роботи безпосередньо з електронного блоку, а індикація на передній панелі завжди підкаже, в якому режимі знаходиться прилад в даний час. Індикація імпедансу на електронному блоці і безперервне вимірювання імпедансу в режимі реєстрації дають можливість постійно відстежувати і своєчасно коригувати якість накладення електродів, домагаючись тим самим якісної записи ЕЕГ.

Реєстрація ЕЕГ

При реєстрації можуть використовуватися монополярні, біполярні і змішані монтажі в схемах «10-20» та «1010». В монтаж можуть включатися будь-які поліграфічні канали (ЕКГ, ЕОГ, дихання (ороназальний потік, екскурсія грудної клітини, екскурсія черевної стінки), звук (датчик хропіння), положення тіла, рух кінцівок, 8рО2 і т.п.).
Монтаж може перемикатися в будь-який момент: перед реєстрацією, в ході реєстрації, в процесі перегляду та аналізу ЕЕГ після запису.
Можливо задавати різні параметри для різних каналів. Наприклад, при неможливості видалити тренд ізолінії ЕЕГ у лобних відведеннях можна тільки для цих відведень включити більш високі значення фільтра верхніх частот. Змінити параметри будь-якого каналу можна прямо в процесі реєстрації.
У режимі поділу екрана в одній половині можна спостерігати процес реєстрації, в іншій - переглядати вже зареєстровану ЕЕГ.

Програмне забезпечення дозволяє проводити стандартні при ЕЕГ-дослідженнях функціональні проби (фотостимуляція, фоностімуляція, гіпервентиляція, відкривання очей). Крім того, можна виконувати інші функціональні проби будь-якої тривалості і в будь-якій послідовності.
Є гнучкі можливості програмування стимуляторів.
За процесом реєстрації ЕЕГ можна спостерігати не тільки на комп'ютері, до якого підключений прилад, але і з будь-якого комп'ютера, що знаходиться в цій же локальній мережі.
Після закінчення реєстрації ЕЕГ можна переглядати в режимі «як записано» - емулюючи паперову запис.
Автоматичний (оn-Ііnе, під час запису) пошук пароксизмальної активності. Можливість вручну задавати параметри пошуку феноменів.
Автоматична зупинка стимуляції при виявленні пароксизмальної активності.
Висновок застережливого повідомлення на стрічку ЕЕГ при виявленні пароксизмальної активності.

Аналіз ЕЕГ

Можно аналізувати будь-яку ділянку записи або весь запис (з розбивкою на епохи).
Оскільки прилади дозволяють реєструвати ЕЕГ не тільки в межах стандартних 35 Гц, але і в більш широкій частотній смузі, то і при спектральному аналізі можуть аналізуватися не тільки стандартні діапазони (альфа, бета, дельта і тета), але і будь-які інші задані користувачем.

Топографічне картування. Програма дозволяє будувати карти практично будь-якого параметра: амплітуди ЕЕГ, потужності спектра в усьому діапазоні частот, в певних частотних діапазонах, індексів ритмів і т.п.

Пошук спайків і гострих хвиль проводиться автоматично. В результаті пошуку програма видає список виявлених феноменів і дозволяє будувати карти розподілу цих феноменів по скальпу.
Програма дає можливість проводити також когерентний і кореляційний аналіз ЕЕГ, будувати карти когерентності. Після проведення математичного аналізу ЕЕГ програма дозволяє створити в протоколі обстеження автоматично сформований опис ЕЕГ. Крім того, лікар може відредагувати протокол на свій розсуд, додати будь-які малюнки і графіки.

Побудова трендів. Програма дозволяє будувати тренди по компонентах спектру, індексам ЕЕГ, амплітудним параметрам сигналів, ЧСС, кількості і амплітуді феноменів епілептиформної активності і т.п. в будь-яких обраних відведеннях. Незалежно від тривалості запису весь тренд розміщується на одному екрані. При цьому переключитися на будь-фрагмент запису, який викликає сумнів, з вікна трендів можна одним натисканням на кнопку миші.

Модуль Сімплекс-Відео
Синхронний запис ЕЕГ та відео з однієї, двох або трьох ІР- камер.

Модуль Сімплекс-ПСГ
Багатогодинна синхронна реєстрація ЕЕГ, поліграфічних каналів, відеозображення, аналіз структури сну та кардіореспіраторних порушень уві сні - це набір, необхідний для якісного ПСГ-обстеження

Модуль Сімплекс-МЦФ
програма та обладнання, що перетворюють електроенцефалограф на монітор церебральної функції (амплітудно-інтегрований електроенцефалограф для діагностики ураження структур головного мозку при гіпоксії плода (аЕЕГ))

Синхронний відеозапис під час моніторингу
Представлення інформації на екрані у вигляді стислих трендів аЕЕГ, ЕЕГ, ЕКГ, SрО2 і т.д.
Програмне автоматичне виділення патологічних аЕЕГ-патернів з можливістю оповіщення

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно. (виключно Лінійка по-Коваленко, інші товари треба узгодити наявність)

Кур'єром по Києву — 150 грн.

Більше інформації про доставку

 • Передоплата 100%
 • Готівкою при отриманні
 • Кредитною карткою
 • Оплата на р/р

Гарантія від виробника 12 місяців.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.